Taneční přípravka

První cesta, jak zábavnou formou rozvinout přirozený projev každého dítěte, citlivě v něm vzbudit zájem o tanec a naučit ho prvním tanečním krůčkům.

Tanec je odpradávna jednoznačnou a jasnou uměleckou řečí.

Miroslav Kůra

Taneční přípravné kurzy jsou určeny pro děti od 3 do 5 let. Náplní výuky je Vašim dětem nenásilnou formou předat první všeobecné základy tance, které mohou dále rozvíjet a věnovat se navazujícím tanečním technikám v pozdějším věku. Pomocí výukových metod, tanečních her a cviků se děti naučí základním pohybovým návykům a dovednostem, jako je správné držení těla, koordinace, taneční chůze, ladnost, vnímání prostoru a svého těla.

Informace pro účastníky kurzu

Dívky by měly mít baletní dres se sukýnkou nebo dres bez sukýnky a legíny. V zimním období doporučuji baletní punčochy, popř. svetřík. Na nohou baletní dětské piškoty bílé nebo tělové (na první hodinu postačí ponožky). Chlapci si mohou obléci tepláky, legíny nebo bavlněné šortky, tričko (bez potisku), piškoty nebo ponožky.

Vlasy je třeba upevnit do culíků, copů, popř. skutečně dlouhé vlasy stočit do drdůlků.

Dále s sebou určitě nezapomenout něco k pití. Čelenky, volně visící náušnice, náramky, prstýnky, volné řetízky a další obdobné ozdoby nejsou z bezpečnostních důvodů povoleny! Dále prosím na kurzech omezte veškeré cennosti na minimum, jelikož v tanečních prostorech nemusí být prostory k uzamčení a úschova tedy nebude možná!

Aktuální probíhající kurzy

Období: 3. února 2020 - 17. června 2020 (celkem 18 - 19 lekcí; kurzy neprobíhají v období školních prázdnin platných pro Hradec Králové a ve dnech státních svátků)

Obecné informace ke kurzům

  • Lekce všech kurzů (kromě Jazz dance a Contemporary dance pro dospělé) na sebe navazují jako běžná školní výuka a ukázkou výsledné práce je společné závěrečné vystoupení.
  • Skupiny žáků od 7 let se navíc mohou účastnit dalších tanečních vystoupení.
  • Ceny uvedené u kurzů (kromě Jazz dance a Contemporary dance pro dospělé, kde je cena stanovena za lekci) jsou cenou za jednoho účastníka na dané období.
  • V případě přihlášky před a v první polovině období bude účtována cena za celý kurz. V případě přihlášky ve druhé polovině období bude účtována cena za polovinu kurzu.
  • Přihlášky ke kurzům jsou vyřizovány po e-mailu.

Související kurzy v nabídce

Věkový rozsah
3 - 5 let
Úrověň
začátečníci

Taneční přípravka

Náplň hodiny
Taneční přípravka
Termín
Pondělí: 15:15 - 16:15 (60 min)
Cena kurzu
1 lekce / týden 1.500 Kč