Novinky

Vítejte v sekci novinek! Zde naleznete nejnovější informace o tanečních kurzech, uskutečněných akcí a plánovaných vystoupení.

Tanec je objevování, objevování, objevování.

Martha Graham

Taneční studio MoniBalet pořádá v sobotu dne 9. 12. 2023 Workshop klasické taneční techniky s MgA. Terezou Krupičkovou. Workshop je určený všem dívkám, chlapcům od 10 let a dospělým, kteří se klasickému tanci věnují či se dříve věnovali. Taktéž těm, kteří chtějí své dovednosti zdokonalit a něčemu novému se přiučit. 

Taneční studio MoniBalet pořádá ve dnech 21. - 22. 10. 2023 víkendový workshop moderního tance zaměřený na techniky José Limóna a jazzový tanec pod vedením výborného pedagoga Tomáše Durase (SK).

Tomáš Duras

Je absolventem studia moderního tance na Katedře taneční tvorby VŠMU v Bratislavě. Své zkušenosti nasbíral nejen na Slovensku, ale také v zahraničí. Během studia na VŠMU přijal pozvánku představit se jako hostující interpret v německém Theater Ulm, kde tancoval v celovečerních programech “Treibgut” a “Before I die”. Absolvoval studijní pobyt na holandském ArtEZ University of the Arts v Arnheme a jako vedoucí slovenské výpravy a choreograf se opakovaně zúčastnil tanečních festivalů v Makedonii a Švédsku. V současné době působí jako interpret, pedagog a umělecký šéf v tanečním divadle Bralen v Bratislavě, a dále také jako externí pedagog v tanečním souboru Haló haló a v klubu moderní gymnastiky Danubia. Věnuje se výuce nejen moderního a jazzového tance, ale také výuce tance klasického.

!!! ZÁPISY DO KURZŮ ZAHÁJENY OD 28. 8. 2023 !!!

Výuka tanečních kurzů MoniBalet bude zahájena 11. 9. 2023.

Ukázkové hodiny pro nové zájemce

Chtěli byste své děti přihlásit, ale ještě nejste rozhodnutí? Přijďte se podívat na ukázkové hodiny, které proběhnou ve dnech 11. 9. - 21. 9. 2023

Hledáte pro svou dcerku či syna taneční hodiny a zaujali Vás některé z nabízených lekcí?

Zveme Vás na ukázkové lekce, které proběhnou od 12. 6. do 22. 6. 2023. Můžete se na lekce nejen podívat, ale Vaše ratolest si může i s ostatními dětmi zatančit. 

Taneční studio MoniBalet srdečně zve rodiče, děti a veřejnost na závěrečné taneční vystoupení TANEČNÍ PŘÍBĚHY, které se uskuteční dne 4. 6. 2023 v 17 hodIn v prostorách Filharmonie Hradec Králové

Vstupné pro dospělou osobu činí 350 Kč a děti do 10 let mají vstupné zdarma.

Vstupenky lze zakoupit na místě 30 minut před zahájením akce.

Těšíme se na Vás :-)

Vážení rodiče,

během jarních prázdnin (13. 2. - 17. 2. 2023) kurzy MoniBalet neprobíhají.

Taneční studio MoniBalet pořádá v sobotu dne 26. 11. 2022 workshop klasické taneční techniky s MgA. Terezou Krupičkovou. Workshop je určený všem dívkám, chlapcům od 10 let a dospělým, kteří se klasickému tanci věnují či se dříve věnovali. Taktéž těm, kteří chtějí své dovednosti zdokonalit a něčemu novému se přiučit. 

!!! ZÁPISY DO KURZŮ ZAHÁJENY OD 25. 8. 2022 !!!

Výuka tanečních kurzů MoniBalet bude zahájena 12. 9. 2022.

Aktuální nabídku kurzů a rozvrh naleznete v sekci Nabídka kurzů.

Ukázkové hodiny pro nové zájemce

Chtěli byste své děti přihlásit, ale ještě nejste rozhodnutí? Přijďte se podívat na ukázkové hodiny, které proběhnou ve dnech 12. 9. - 22. 9. 2022.

CHYBÍ VÁM NEBO DĚTEM V LÉTĚ POHYB A PŘEDEVŠÍM TANEC, NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE!

Letní taneční kurzy 2022 proběhnou v termínu od 2. 8. do 11. 8., a to každé úterý až čtvrtek. Jsou určeny pro děti od 8 let, mládež a dospělé (začátečníci i pokročilí). Kurzy lze navštěvovat podle Vašich momentálních časových možností a zájmů.

Rezervaci lze provést již nyní, a to zasláním e-mailu.  

Plakát k závěrečnému vystoupení 2022: Barvy tance, tanec v barváchTaneční studio MoniBalet srdečně zve rodiče, děti a veřejnost na závěrečné taneční vystoupení BARVY TANCE, TANEC V BARVÁCH, které se uskuteční dne 5. 6. 2022 v 17 hodIn v prostorách Filharmonie Hradec Králové.

V případě zájmu o vstupenky mě, prosím, kontaktujte přes e-mail.