Předvánoční workshop klasického tance s MgA. Terezou Krupičkovou

Zveřejněno:

Tanec je život. To, co chci, je škola života.

Isadora Duncan

Taneční studio MoniBalet pořádá v sobotu dne 9. 12. 2023 Workshop klasické taneční techniky s MgA. Terezou Krupičkovou. Workshop je určený všem dívkám, chlapcům od 10 let a dospělým, kteří se klasickému tanci věnují či se dříve věnovali. Taktéž těm, kteří chtějí své dovednosti zdokonalit a něčemu novému se přiučit. 

HARMONOGRAM:

9:00 - 10:30 hod. / děti 10 - 13 let

10:45 - 12:15 hod. / mládež od 14 let a dospělí

 

PŘIHLÁŠKY: (kapacita tanečníků na jednu lekci je omezena, proto neváhejte a přihlašte se co nejdříve). 

E-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Do předmětu zprávy napište  Workshop KLT TEREZA 9. 12. 2023 - jméno účastníka. V e-mailu uveďte lekci, které se chcete zúčastnit a jejich počet.

 

CENÍK:

Cena jedné 90 min. lekce činí 350 Kč. V případě zájmu o zúčastnění se obou lekcí, bude druhá nabízená lekce o 50 Kč levnější.

Způsob platby - převodem na bankovní účet na základě zaslané výzvy organizátorem akce nebo hotově na místě. 

 

Kdo je Tereza Krupičková?

Absolventka Taneční konzervatoře hl. města Prahy a Hudební a taneční fakulty Akademie múzických umění v Praze (HAMU) v oboru pedagogika tance. Má za sebou více než desetiletou taneční pedagogickou praxi jak v profesionální taneční oblasti, tak ve volnočasových tanečních aktivitách. 

V současné době s vedením svého studia Baleterie vyučuje klasický tanec na Taneční konzervatoři hl. města Prahy, metodiku a techniku klasického tance na HAMU a pořádá taneční semináře pro ZUŠ, taneční skupiny a taneční tábory. V neposlední řade také vede individuální lekce pro studenty tanečních konzervatoří, tanečníky, gymnasty a krasobruslaře, a další. Další zkušenosti nasbírala při ročním pobytu v Londýně, studentské stáži v New Yorku, při pedagogickém hostování na letní taneční škole v Itálii, na pedagogickém semináři v Royal Ballet School v Londýně či na semináři Progressive Ballet Technique v Berlíně.

Jejím hlavním cílem každé lekce je kvalitní provedení a pochopení tanečních pozic, prvků a pohybů vzhledem k celkové úrovni vyučované skupiny a individuálním dispozicím každého dítěte a studenta. Prožitek z prvků, příjemná atmosféra a dodržení zásad taneční lekce.

Terezino motto:

K taneční výuce přistupuji s úctou k tradici s aplikováním nových poznatkůPřeji si, aby nám tanec stále přinášel radost, prvky byly prováděny cíleně a efektivně a především dbám na to, aby tělo zůstalo zdravé